Z dniem 7 maja otwieramy bibliotekę dla Czytelników w nieco zmienionej formie niż to było dotychczas.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.

Biblioteki pozostają zamknięte dla Czytelników do odwołania!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie klubu 26 lutego br. (środa) o godz. 13.00 do biblioteki, ul.Zamkowa 1.

Zapraszamy na spotkanie z Ewą Konke-Bacułą, pisarką i malarką, która na swoim koncie ma ponad 50 wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz kilka wygranych i wyróżnionych konkursów w kraju i za granicą. Tak w poezji, jak i w plastyce.
Jest członkiem Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "Pojezierze" w Olsztynie oraz Galerii Sztuki Synagoga w Barczewie. Należy także do Polish American Poets Academy.

Spotkanie zaplanowano na czwartek 20 lutego o godz. 17.00 w Sali Wielkiej Pałacu Anny Wazówny.

Prezentujemy Państwu listę pięciu najbardziej popularnych książek w styczniu w naszej bibliotece wśród czytelników, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych.

"O miłości i nie tylko" pod tym hasłem odbędzie się spotkanie klubu poetyckiego "Wazówną czerpane" . Spotkanie zostało przełożone z 11 lutego na 5 maca o godzinie 17.00 w Bibliotece, ul.Zamkowa 1.

Zapraszamy na promocję książki  „Zjawiska magiczno-demoniczne na terenie dawnych ziem pruskich na tle porównawczym (II)” pod redakcją dr. hab. Kazimierza Grążawskiego. Naszych czytelników zapraszamy w czwartek 13 lutego na godz. 17.30 do Sali Wielkiej Pałacu Anny Wazówny.

Legenda Musashi - prelekcja Wojciecha Kalinowskiego, pochodzącego z Górzna trenera judo, instruktora karate, animatora, autora oraz realizatora wielu projektów promujących historię i kulturę Japonii.
W trakcie spotkania z pokazem sztuk walki wystąpią członkowie klubu Karate Shotokan Brodnica.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brodnicy zaprasza na „Ferie Zimowe 2020”. Kliknij aby poznać szczegółowy program.

Prezentujemy Państwu listę pięciu najbardziej popularnych książek w grudniu w naszej bibliotece wśród czytelników, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie 14 stycznia br. o godz. 17.00 do Biblioteki, ul.Zamkowa 1.